Szybki Reset

Trzydniowy pobyt dla jednej osoby w azylu dla dorosłych

Wypocznij, skorzystaj z uzdrawiającej mocy Ciszy i Spokoju w Domu Życia Nekielka.

To jest Twój czas. Tylko dla Ciebie.

Zadbasz o siebie, odzyskasz dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie.

Z nową i dobrą energią wrócisz do swojego życia.

Szybki Reset to maksymalna, dawka ciszy, spokoju i błogiego wypoczynku połączonego z pełną opcją odprężająco relaksujących zabiegów w naszej Stefie Naturalnego Zdrowia. Zadbamy o Twój niezakłócony spokój i prawdziwy odpoczynek. Zapewnimy przestrzeń, by zatrzymać Cię i na chwilę wyrwać z codziennego biegu. Szybki Reset w kameralnym i cichym Domu Życia Nekielka to wyjątkowy czas, tylko dla Ciebie.

Zadbamy o Ciebie i pomożemy Ci w spokoju odpocząć.

Podczas 3 dni w Domu Życia Nekielka w ciszy, w kojącej otulinie sosnowego lasu, w kameralnym zdrowym domu z naturalnych surowców, bez wi-fi, elektronicznego smogu, oraz bez natłoku ludzi odprężysz się, dobrze wyśpisz, zdrowo i smacznie zjesz. Złapiesz balans. Zażyjesz odprężająco relaksującej ziołowej kąpieli w indywidualnie dobranym ziołowym naparze, a personalizowany masaż całego ciała dopełni maksimum błogiego relaksu i pozwoli na zrzucenie z siebie niepotrzebnego balastu napięć i stresu.

W naszym azylu dla dorosłych – przytulnym i pełnym spokoju Domu Życia Nekielka poczujesz ulgę i przepełniający Cię błogi spokój.

Szybki Reset to nasz sprawdzony, ratunkowy i niezawodny zestaw. Mamy dla Ciebie czas i przestrzeń na to, czego potrzebujesz najbardziej. Odpoczynek, relaks, kąpiel, masaż i zanurzenie się po uszy w kojącej ciszy i spokoju. Wszystko to sprawi, że znowu poczujesz się lepiej.

W programie:

 • 2 x nocleg w pokoju jednoosobowym z dużym łóżkiem i własną łazienką
 • pełne, całodzienne wyżywienie*
 • 1 x wywiad z Naturopatką
 • 1 x personalizowany, antystresowy masaż całego ciała
 • 1 x relaksacyjno odprężająca kąpiel w indywidualnie komponowanym ziołowym naparze
 • biblioteczka pełna wspierających książek z samorozwoju 
 • kije nordic walking i rowery
 • elektroniczny detoks
 • parking na posesji
 • odbieramy z dworca PKP Nekla
 • prywatny las

* Nasza kuchnia to głównie dania jarskie. Do gotowania wykorzystujemy świeże, lokalne produkty. Przed przyjazdem koniecznie zgłoś nam swoje nietolerancje lub alergie. Menu dopasujemy do Ciebie.

Do zabiegów zapewniamy szlafrok, ręcznik i suszarkę. Ulubione kosmetyki i kapcie zabierz ze sobą.

W przypadku przeciwwskazań zaproponujemy Ci program zabiegów indywidualnie dopasowany do twojego stanu zdrowia. Zmiana lub rezygnacja z zabiegów nie wpływa na obniżenie kosztu programu.

Program dedykowany jest dla 1 osoby.

Cena programu: 1 360zł

Dowiedz się więcej: 730-173-393

Zarezerwuj: kontakt@domzycianekielka.pl